NEWS ARCHIWUM 2007


Dodano: 02.08.2007

Za około dwa tygodnie światło dzienne ujrzy moja pierwsza płyta demo. Praca nad materiałem idzie pełną parą. Nie będą to nagrania na producenckich rytmach (ten materiał trochę poczeka) tylko na zagranicznych i polskich riddimach. Płyta będzie nosić nazwę "RIDDIM SESJE" i będzie na niej kilkanaście tracków. Za wyjątkiem jednego (na innym rytmie niż w oryginale) będą to premierowe kawałki. Bądźcie czujni ;-) BLESS !!


Dodano: 31.07.2007

Witam, dorzuciłem na stronę 13 archiwalnych galerii !!! Kliknij tu aby obejrzeć zdjęcia. Pozdrawiam!


Dodano: 18.07.2007

Na stronie zmiana - dorzuciłem nowy dział PRASA. W nowym dziale będę zamieszczał artykuły z prasy dotyczące koncertów, imprez i wywiadów ze mną, z PAZURTUPAKA SOUND czy z 83-110. Już teraz dostępnych jest kilka artykułów także zachęcam do lektury.
Dorzuciłem też kilka nowych fotek z koncertu w Amfiteatrze. Kliknij TUTAJ aby obejrzeć zdjęcia.


Dodano: 27.06.2007

Dostępna jest galeria zdjęć z ostatniego koncertu w tczewskim amfitetrze. Kliknij TUTAJ aby obejrzeć zdjęcia. Nie jest to pełna galeria bo dojdzie jeszcze kilanaście zdjęć (mam nadzieję, że lepszej jakości niż część zdjęć, które dodałem). Pozdrawiam!


Dodano: 14.06.2007

Zapraszam na koncert, który odbędzie się 24 czerwca w tczewskim Amfiteatrze. Zagrają: PEJA / SLUMS ATTACK (plus najprawdopodbniej GANDZIOR aka GANDI GANDA) oraz tczewski support: B.P.M./W.O.P., NOYBIS, GAJUS EL MARIANO i RAS ZIUT.
Start o godzinie 17.00, wstęp bezpłatny. Pozdrawiam i zapraszam !!


Dodano: 09.06.2007

Dostępna jest galeria zdjęć z ostatniej imprezy w ACK "ZEBRA". Kliknij TUTAJ aby obejrzeć zdjęcia. Pozdrawiam!


Dodano: 22.05.2007

Zapraszam na imprezę, która odbędzie się drugiego czerwca w Tczewie. Miejsce: ACK "ZEBRA", start godzina 18.00
Zagrają JAHPAN SOUNDSELECTORS, PANDADREAD SOUNDSYSTEM oraz PAZURTUPAKA SOUND. W trakcie trwania imprezy odbędzie się pokaz "Fire Show" grupy CLAMOR.
Koncert/impreza odbywa się w ramach "Tygodnia Młodzieży" w Tczewie. Więcej informacji na ten temat TUTAJ. Wstęp wolny (można jednak finansowo wesprzeć Alterantywne Centrum Kultury "ZEBRA" składając wolny datek).
Zapraszam !


Dodano: 07.05.2007

W dziale "DOWNLOAD - RAS ZIUT NA FEAT'ACH" dodałem nowy kawałek nagrany wspólnie z MŁODYM JOLLYM. Jest to numer zwiastujący płytę Młodego Jollego, która za jakiś czas będzie ukończona. MŁODY JOLLY i RAS ZIUT - "Weapon Of Choice (Anti War)" już do ściągnięcia. Pozdrawiam !


Dodano: 25.04.2007

Witam. Od dziś Ras Ziuta możecie posłuchać w Radiu ULICZNIK. Radio to posiada 8 kanałów tematycznych oraz jedno pasmo główne. Moje kawałki bedą puszczane w "Otwartym Garażu" paśmie przeznaczonym promocji niezależnych twórców oraz być może na kanale "Rudeboys Radio", w którym dominuje muzyka reggae, ska, rocksteady, dub.
W Radiu Ulicznik dodatkowo możecie posłuchać ciekawych audycji, podczas których można rozmawiać z prowadzącymi za pomocą "panelu pozdrowień". Grafik znajduje się na głównej stronie radia.
W "Otwartym Garażu" usłyszycie kapele grające cięższe brzmienia hc, punk oraz ekipy prezentujące ska i reggae. Dzisiaj dołącza do nich brzmienie PAZURTUPAKA :-)
Zachęcam wszystkich do słuchania Radia Ulicznik i pozdrawiam całą ekipę Ulicznika w szczególności MARY-SKA !
Big Up ! ;-)


Dodano: 11.04.2007

Witam. Zmieniłem trochę szatę graficzną - a co tam w końcu wiosna! ;-) oprócz tego dodałem dwie galerie ze starych imprez - aby obejrzeć kliknij w "GALERIE"
W końcu ruszył dział "KULTURA" a z niego możecie ściągnąć fantastyczną książkę Sławomira Gołaszewskiego "Reggae-Rastafari". Na razie z braku czasu dział raczkuje ale jak chcecie możecie pomóc: JEŚLI POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY NA TEMAT KULTURY HIP-HOP REGGAE, JEŻELI MASZ COŚ CIEKAWEGO DO PRZEKAZANIA W FORMIE FELIETONU, REPORTAŻU LUB WYWIADU, JEŻELI CHCIAŁBYŚ POMÓC W ROZBUDOWIE TEGO DZIAŁU SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ PISZĄC NA: rasziut@tlen.pl
Oglądajcie, czytajcie, ściągajcie ALLELU-JAH !!!!!


Dodano: 01.04.2007

Witam wrzuciłem kolejne kawałki z "Ras Ziutowgo" archiwum. Kawałki "Strach i wściekłość" i "Codzienna walka" już teraz możecie pobrać z działu "DOWNLOAD" Pozdrawiam !


Dodano: 26.03.2007

Witam. Z przyjemnością prezentuję pierwszy mixtape PAZURTUPAKA SOUND. Ten mix powstał spontanicznie jako prezent na wspólne urodziny przyjaciół Agnieszki i Makiego. Za zgodą solenizantów puszczam go w obieg ;-) Jest to selekcja stylu "JUNGLE". Konkretne jungle i drumy rodem z UK, Jamajki i Polski - testuj ! Więcej na temat tego mixtapu w dziale PAZURTUPAKA. Mix możecie pobrać z działu "DOWNLOAD - PAZURTUPAKA"
Robiąc porządki w archiwum produkcji zdecydowałem się wrzucić na stronkę pierwsze, pionierskie produkcje "dub'owe" PAZURTUPAKA SOUND. Już teraz możecie pobrać je z działu "DOWNLOAD".
Zapraszam ściągania i słuchania. Bless !!


Dodano: 20.03.2007

Witam. Powoli kompletuję bity i rytmy na płytę i robię porządki w powstałych do tej pory nagrywkach, które miały znaleźć się na płycie. Koncepcja płyty jest gotowa a nagrane wcześniej kawałki nie bardzo do niej pasują więc postanowiłem opublikować je teraz. Tym samym wykluczam je z tracklisty płyty. Kawałki "To jest tak" i "W. N. G." już teraz możecie pobrać z działu "DOWNLOAD" Dodałem również dwa numery z płyty Noybisa, w których gościnnie nawijam: "Marsz Słowa" i "Co ci powiedziałem". Możecie je ściągnąć z działu "DOWNLOAD - RAS ZIUT NA FEATACH"
Być może na dniach dorzucę jeszcze jakieś kawałki, które nie wejdą w skład płyty. Pozdrawiam i zachęcam do przesłuchania.


Dodano: 15.03.2007

Witam. Wróciłem z ponad trzy tygodniowego wypoczynku i się czuję "irie" ;-) a tymczasem płyta Noybisa ma już dużo ponad 500 ściągnięć co mnie bardzo cieszy. Na stronie Noybisa www.noybis.pl jest już do pobrania okładka. Więcej informacji na temat tej płyty znajdziecie w dziale RAS ZIUT - DYSKOGRAFIA

Po produkcji płyty Noybisa czas kończyć własny materiał. Ja zabieram się do roboty a Wy bądźcie czujni ;-) Bless i BIG UPPPP !!!


Dodano: 17.02.2007

Witam. Dobiegła końca produkcja solowej płyty NOYBISA ze składu H.R.N.A. Płyta nosi tytuł: "Powiedz w czym nadzieja" i zawiera 19 tracków - w tym trzy remixy. Za bity odpowiedzialni są: IVAN, TENK oraz CZAJO (wszyscy pochodzą z Tczewa), skrecze zapodał STR i ja też coś naskrobałem ;) Na płycie gościnnie udzielili się: GAJUS, MUSI, MACIA, GIEOGIE oraz ja. Materiał został nagrany i zmiksowany w moim "PAZUR PSEUDO STUDIO" przez innych nazywany "BULWA STUDIO" ;).
Nielegal NOYBISA będzie można ściągnąć za parę dni z jego oficjalnej strony: www.noybis.pl. Strona jeszcze nie działa ale na początku przyszłego tygodnia ruszy wraz z publikacją płyty.
Więcej inforamcji na temat nielegala Noybisa wrzucę za parę tygodni gdyż na ten czas wyjeżdżam.

Jest już do ściągnięcia teledysk MUSIEGO do jego premierowego kawałka "Powrót" - POBIERZ KLIP
Pozdrawiam !!!!! Bless !!!!!


Dodano: 17.01.2007

Ściągnij mixtape "W 80 minut dookoła vinyla" wyprodukowany przez Musiego z okazji 10-lecia tczewskiego hip-hopu. Mixtape prawie w 100% jest zmiksowany z płyt winylowych. Jeśli chodzi o Tczew to jest to pierwszy tego typu mixtape. Twórcą mixtapu jest Musi - reprezentant tczewskich składów B.P.M./W.O.P. oraz 83-110. Na mixtapie znajdziecie mieszankę starych rapowych klasyków oraz współczesnych, imprezowych kawałków. Na mixtapie znajduje się również premierowy kawałek Musiego - "Oda do old skoolu" gdzie gościnnie nawinąłem refrenik.
Kliknij na okładkę a połączysz się z oficjalną stroną mixtapu, z której można w całości mixtape ściągnąć. Dołączyłem również bezpośredni link do mixtapu, który znajduje się w dziale "Download".
Zapraszam do ściągania i słuchania.


Dodano: 03.01.2007

Dzięki uprzejmości Artura Ł. (Big Up Artur !!) została dodana galeria jednej z imprez w "Barze u Zbycha". która odbyła się w 2004 roku. Zapraszam do oglądania.
Jeżeli posiadacie jakieś fotki ze starych imprez Pazurtupaka w Barze u Zbycha, Garniera, Famie czy Trombie dajcie znać na maila. Będę bardzo wdzięczny :) Pozdrawiam !!
© & ® PAZURTUPAKA 2006-2009