RAS ZIUT:PŁYTA


RAS ZIUT - STAREDEMOSESJE (2008). Najnowszy nielegal zawierający 15 wcześniej nie publikowanych utworów nagranych na przełomie lat 2005 - 2007. Oprócz samych kawałków w folderze znajdują się okładki w wersji na pudełko typu "slim" jak i na grube standardowe pudełko na płytę audio CD. Więcej informacji wkrótce Kliknij na okładkę a ściągniesz całą płytę spakowaną Rarem (93MB)


POJEDYNCZE UTWORY


RAS ZIUT - W. N. G.

RAS ZIUT - To jest tak

RAS ZIUT - Strach i wściekłość (Riddim by McB)

RAS ZIUT - Codzienna walka (Shankle Dip Riddim)

RAS ZIUT - Megawitamina

RAS ZIUT - Chore prawo

RAS ZIUT - Nie daj się prosić (Heart Beat riddim)

RAS ZIUT - Jedna Miłość (Babylon Fire riddim by K-JAH)

RAS ZIUT - Będzie lepiej (Don't Run Wersja)

RAS ZIUT - Spójrz (beat by MCB)


PAZURTUPAKA:


Mixtape PAZURTUPAKA SOUND - "Urodzinowy Jungle-Mix" (2007). Urodzinowy Jungle-Mix dla Makiego i Agi. Więcej na temat tego mixu w dziale "PAZURTUPAKA". Kliknij na okładkę a ściągniesz cały mixtape spakowany Rarem (78MB).

PAZURTUPAKA SOUND - First Joy Dub

PAZURTUPAKA SOUND - Are You Ready?

PAZURTUPAKA SOUND - A Jah Riddim Dub

PAZURTUPAKA - Gaja Kojot Anthem


WSPÓLNE PROJEKTY:


Nielegal 83-110 - "Mixtape" (2005). 83 - 110 TO NIESIE !!!! Więcej na temat tej płyty w dziale "RAS ZIUT". Kliknij na okładkę a ściągniesz całą, spakowaną Zipem (85MB).

EXCALIBUR FAMILIA - Nie każdy (culture tribal war riddim)

RAS ZIUT i WUAJOT - Słowo

RAS ZIUT i B.P.M./W.O.P. - P.I.M.P.

MAKI & RAS ZIUT - Rewanż

83-110 - To dla nas

83-110 - Wiadomo

83-110 - Ponad podziałami


VIDEO-teledysk- 83-110 - Niech (33MB-wmv-spakowany zipem)

Kliknij "Play" aby obejrzeć teledysk.


RAS ZIUT na feat'ach:Nielegal NOYBIS - "Powiedz w czym nadzieja" (2007). Solowy nielegal tczewskiego rapera Noybisa, znanego ze składu H.R.N.A. Nawijam gościnnie w dwóch kawałkach: "Marsz słowa" oraz "Co ci powiedziałem". Wiecej na temat tego albumu w dziale "RAS ZIUT - DYSKOGRAFIA". Kliknij na okładkę aby ściągnąć płytę, aby ściągnąć przód i tył okładki kliknij TU.


Mixtape MUSI - "W 80 minut dookoła vinyla" (2007). Mixtape Musiego reprezentanta tczewskich składów rapowych B.P.M./W.O.P i 83-110. Na mixtapie znajduje się premierowy kawałek Musiego - "Oda do oldskoolu", w którym gościnnie nawinąłem refren. Kliknij na okładkę aby ściągnąć mixtape. Więcej na temat tej produkcji w dziale "RAS ZIUT"


Mixtape ZL SELECTA - "Soundz Of Biba 2005/2006" (2006). Mixtape ZLSelecty z Kamiennej Góry, na którego nagrałem jeden numer oraz "special" dla Ziela - BIG UP !! Więcej na ten temat w dziale "RAS ZIUT" .Kliknij na okładkę a ściągniesz cały mixtape - 100% Winyl (rozmiar 75MB).


Nielegal EXCALIBUR - "Kontrabanda" (2004). Druga płyta Excalibura - najstarszej tczewskiej ekipy rapowej (wcześniej MFH Klan). Nawijam gościnnie w kawałku "Korporacje". Kliknij na okładkę a połączysz się ze stroną, z której będziesz mógł ściągnąć numery z płyty podzielone na "Kontrabanda 1" (2002-2003), "Kontabanda 2" (2003-2004) oraz "Kontrabanda Bonus Track". Kawałek "Korporacje" znajduje się w "Kontrabanda 2". Więcej na temat tej produkcji w dziale RAS ZIUT - DYSKOGRAFIA.

MŁODY JOLLY i RAS ZIUT - Weapon Of Choice (Anti War)

NOYBIS feat. GAJUS i RAS ZIUT - Marsz słowa

NOYBIS feat. RAS ZIUT i MUSI - Co ci powiedziałem

ACG feat RAS ZIUT i GAJUS - Co daje mi energię


SPECIAL for ME ;-)

MUSI/BERWI/MEMEK/WAJER/BYK/CZEPE/(riddim by MCB) - DLA ZIUTA 2005

Nie bierzcie na poważnie tych wzmianek o jabolach he he he :-P


© & ® PAZURTUPAKA 2006-2008