WITAJ NA STRONIE TCZEWSKIEGO REPREZENTANTA HIP-HOP REGGAE.
NA STRONIE ZNAJDZIESZ INFORMACJE O MNIE I NA TEMAT PAZURTUPAKA SOUND. ŚCIĄGNIESZ NAJNOWSZE PRODUKCJE ORAZ STARSZE KAWAŁKI, OBEJRZYSZ FOTKI Z IMPREZ I DOWIESZ SIĘ GDZIE I KIEDY GRAM KONCERT LUB IMPREZĘ
POZDRAWIAM.
!! HIP-HOP REGGAE UNITE !!


NAJNOWSZY NEWS


PAZURTUPAKA REC. prezentuje: GRAS aka Systemplacreka i Marta grzesiak (Gucci) - Na raz ... na dwa (video 2013)


Prezentujemy Wam klip do utworu "Na raz ...na dwa", który jest kontynuacją twórczości Grasa aka Systempalecreka członka grupy Excalibur pochodzącej z Tczewa. Do współpracy została zaproszona Marta Grzesiak aka Gucci, prężnie rozwijająca się wokalistka pochodząca z Pruszcza Gdańskiego (zaprzyjaźniona z Exfamilią) która to stworzyła refren.
Bit o nazwie "Guardia to pearson" został zapożyczony od znanego producenta Marco Polo a cała produkcja została wykonana i nagrana przez Joseph Kinga w Pazurtupaka Rec.
Teledysk został nagrany i zmontowany przez MatiFilm, do pomysłu Grasa.
Podziękowania dla najbliższych bez kórych ten klip nigdy by nie powstał... specjalne podziękowania dla Ziuta - Pazurtupaca Rec.
Utwór dedykowany jest Monice, kobiecie Grasa ... "bez Ciebie nie ma mnie bez Ciebie nie moge oddychać" kocham Cie skarbie .

ex4life

Linki:

Exfamilia: http://www.exfamilia.tczew.pl
Pazurtupaka Rec.: http://www.pazurtupaka.pl
Mati Film: https://www.facebook.com/Matifilmstudio
Rap Klip: http://rap-klip.pl/
Klub Muzyczny Fama: https://www.facebook.com/fama.klubmuzyczny
Testujcie!!


FREE download album: ANONIM - Expery Mental 2013
Pod tym linkiem kryje się płyta tczewskich muzyków, którzy tajemniczo nazwali swój projekt ANONIM. Tworzą ją Gajuś (bas) i Basen (gitara), którzy grają do bitów z automatu perkusyjnego. Całość okraszona jest szczyptą sampli.
Materiał wydali na kilkunastu CD w zasadzie dla siebie i dla znajomych - jednak namówiłem ich, żeby puścić to w świat gdyż jest to bardzo ciekawy materiał. Styl w jakim się poruszają to psychodeliczny avant rock - plus improwizacje. Głównie jes to materiał instrumentalny - jedyny wokal można usłyszeć w kawałku "Umierać" i jest to głos Gajusia. Materiał został nagrany w warunkach domowych - 100% D.I.Y.
Jeśli ktoś jest zainteresowany kontaktem z ANONIMEM to pisać można pod ten e-mail: frik567@wp.pl - Fizycznych płyt CD chłopaki wypuścili nie wiele (sam jestem szczęśliwym posiadaczem jednej płyty ;-) ) lecz jeśli będzie zainteresowanie to pewnie pojawi się więcej płyt. Także ściągajcie, słuchajcie i przekazujcie dalej!
Jeśli przegapiłeś link to zapodam jeszcze raz ;-) : FREE download album: ANONIM - Expery Mental 2013

© & ® PAZURTUPAKA 2006-2010